We complete professionally Field project management to carry out eneventfully. We provide the necessary technical requirements for this. We conclude uneventfully the project management that consists of stage podium system, registration system, registration counters, service counters, tents and direction boards with our expert team.


Field Project Management Ürün ve Hizmetlerimiz

Sahne-Podyum Sistemi

Etkinliğiniz için gerekli olan sahne ve podyum oluşumunu ve bunun için gerekli tüm ekipmanları gerekli teknik detayları profesyonel bir şekilde sonuçlandırıyoruz.

Kayıt Sistemi

Yaka kartı, turnike, rfid, salon takip, kiosk, online kayıt sistemleri, online b2b randevu sistemi, e-davetiye ve e-badge yazılımı, İstatistiksel raporlama, ses sistemleri, Termal barkod okuyucu gibi ürün ve hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca fuar, kongre ve diğer tüm etkinlik süreçlerini, teknolojik verileri göz ününe alarak takip edebilirsiniz.

Kayıt Bankosu

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda mobil ve modüler kayıt bankoları ile fuar alanlarında gerçekçi çözümler üretiyoruz. Bunu gerçekleştirirken çeşitli malzeme yapısına sahip ürünler kullanıyoruz.

Hizmet Bankosu

Etkinlik alanlarında gerekli olan tüm teknik gereksinimlerde geniş hizmet ağımızdan faydalanabilirsiniz.

Çadır

Kısa süreli etkinliklerinizde pratik bir çözüm sunan çadırlarda arzu ettiğiniz verimi kısa süreli ve daha uygun fiyata elde edebilirsiniz.

Yönlendirme Panoları

Etkinlik giriş, koridor, geçiş ve genel alanlarda organizatör, katılımcı ve ziyaretçinin etkinlik içerisinde kullanacağı baskı ve malzemelerin imalatı ve dağıtımı firmamız tarafından yapılmaktadır. Yönlendirmelerimiz özel imalatlı bir şekilde atölyemizde hazırlanmaktadır.